Urmărește-ne pe Facebook

Galerie

Deschiderea Mărțișorului Deschiderea Mărțișorului Deschiderea Mărțișorului Deschiderea Mărțișorului Deschiderea Mărțișorului Concurs de Dragobete ore cu publicul ore cu publicul ore cu publicul ore cu publicul Ore cu publicul Ore cu publicul ore cu publicul Ore cu publicul Ore cu publicul Ore cu publicul Ore cu publicul
carnavalul toamnei carnavalul toamnei carnavalul toamnei carnavalul toamnei carnavalul toamnei carnavalul toamnei carnavalul toamnei carnavalul toamnei carnavalul toamnei carnavalul toamnei carnavalul toamnei carnavalul toamnei carnavalul toamnei carnavalul toamnei balul bobocilor balul bobocilor balul bobocilor balul bobocilor șezătoare  `Ziua bunicuțelor` șezătoare  `Ziua bunicuțelor` șezătoare  `Ziua bunicuțelor` inceputul anului scolar sezatoare ziua profesorului ziua profesorului ziua profesorului ziua profesorului ziua profesorului ziua profesorului ziua profesorului ziua profesorului ziua profesorului ziua profesorului cabinetul de informatică punctul medical ospataria prezentare sala de sport Biblioteca primul sunet 2015 primul sunet 2015

ECHIPA MANAGERIALĂ

ACTIVITĂŢI EXTRAŞCOLARE

BIBLIOTECA ŞCOLARĂ

ORAR

CONSILIUL ELEVILOR

PSIHOLOG ŞCOLAR

Contacteaza-ne

0037355521665